O nas

to projekt, w którym zachęcamy do czytania artykułów w polecanych przez Nas serwisach internetowych. Naszym celem jest poszerzanie wiedzy i horyzontów osób zainteresowanych czytaniem.

Jeśli lubisz spędzać aktywnie czas w Internecie dołącz do i zdobywaj punkty za wiedzę. Zapraszamy również do udziału w zadaniach specjalnych i zakupach w polecanych sklepach internetowych.

Sam decydujesz jak wykorzystać zdobyte punkty, możesz wybrać kartę podarunkową do ulubionego sklepu lub doładowanie do telefonu.

Media o nas

e-biznes.pl ,  godealla.pl ,  mamstartup.pl

Jak to działa?

Zarejestruj się w programie Zaczytaj.pl
i zdobywaj punkty za:
Czytanie
Sprawdzaj polecane serwisy internetowe i czytaj ulubione treści
Zdobywaj punkty za czytanie
Aktywności
Pytania, ankiety, konkursy, zadania specjalne
Punkty za zakupy w sklepach internetowych

Nagrody

Karty podarunkowe
o wartości od 50 do 250 PLN
partner logo
Doładowania telefonów
o wartości od 5 do 100 PLN
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo
partner logo

STATYSTYKA PROJEKTU

Serwis działa od: 0 dni 0 h 0 m 0 s
145 212 850 Zaczytanych artykułów 22 622 356 Odpowiedzi na pytania
konkursowe
115 747 938 Zebranych punktów 933 256 zł Wydanych na nagrody

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW

Hatamata

Cieszę się że powstał serwis Zaczytaj.pl. Codziennie od rana, czytając strony zbieram punkty, dowiaduję się co słychać w świecie biznesu, polityki, mody i wielu innych. Są tutaj serwisy z różnych dziedzin. W tym programie każdy zaspokoi swoją ciekawość. Za uzbierane punkty mogę sobie wybrać nagrodę z katalogu nagród. Dodam jeszcze, że bardzo ekscytujące są zadania za które można zdobyć dużo dodatkowych punktów. Poproszę o więcej takich zadań! Polecam ten serwis wszystkim ciekawym świata i osobom które są otwarte na nowe wyzwania. Dołącz do Nas...

gchor2

Lubisz czytać? Jeżeli tak to to strona www społeczności 'zaczytaj.pl' to jest miejsce dla Ciebie. Jak to działa? To proste. Zdobywa się punkty za czytanie w sieci polecanych artykułów. Dodatkowo są ankiety oraz konkursy. A nagrody? To karty podarunkowe, doładowania do telefonów, a ostatnio dodano zasoby księgarni Selkar.pl (to ponad 100 tys. pozycji do wyboru). Szczerze polecam. To dobra zabawa. Lubię czytać i się zaczytuję.

Rozumiem Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.
Masz pytania? Napisz do nas
Masz pytania? Napisz do nas
E-mail:
Wiadomość: